Vinárstva a pálenice

 Rodinná vinica DE FAVERI
Zakladá si na starostlivom výbere použitých bobúľ, ich starostlivom spracovaní a venuje  počas výroby starostlivú pozornosť na kvalitu ich produktov, sa prejavuje vo vysokokvalitnom víne, ktoré si  spotrebiteľ dokáže uvedomiť a oceniť ich. Prosecco vo všetkých jeho variantách: od Doc Treviso po Docg,, od Millesimato po Cartizze, si získa srdce nejedného  vášnivého vinára. Vína De Faveri sa predávajú po celom svete a všetci ich zákazníci si vážia a uvedomujú kvalitu a  profesionalitu práce rodiny De Faveri.   

Vinárstvo Loredan Gasparini Veneggazzu
Nachádza sa na juhu Benátok. 60 hektárové vinice grófa menom Loredan Gasparini produkujú dodnes vynikajúce vína, kvalitné aj vďaka pôde bohatej na železo, ale aj láske a vášni k vínu ešte pána grófa, ktorý dbal na kvalitu vín z jeho viníc a tá je zachovaná dodnes, ako aj výrobné postupy a tradície. Vlajkovými loďami Loredan Gasparini sú Cabernet Sauvignon, Merlot, Cabernet Franc a Malbec, natoľko, že sa časom stali skutočnými symbolmi medzinárodnej enológie. Už slávna encyklopédia Treccani, špecificky identifikovala pod názvom „Venegazzù“ kvalitné červené stolové víno vyrábané v obmedzených množstvách v oblasti Venegazzù. Vlajkové víno tejto spoločnosti, známe ako „hlava štátu“, bolo zahrnuté do francúzskej publikácie s názvom „100 Vins de Légende“ ako jedno zo 100 vín na svete, ktoré by sa mohlo svojou históriou a hodnotou jednoznačne považovať za legendárne. Vynikajúci produkt Prosecco Superiore pochádza z viníc oblasti ASOLO DOCG.


Prosecco Malibrán
História Prosecca Malibrán sa rodí na juhu Talianska, Conegliano - Valdobbiadene, odkiaľ dodnes pochádzajú tie najlepšie a najkvalitnejšie Prosecca, označované za Prosecco Superiore. Vlastnosti pôdy viníc v tejto oblasti a skúsenosti vinárov z generácie na generáciu prispievajú k výnimočnosti tohto Prosecca, milovaného po celom svete. Malibran vyhradený pre tých, ktorí vedia, ako si vybrať! Malibràn nepotrebuje slová, vie, ako sa prezentovať ...